لورم ساز فارسی و انگلیسی سایت ilorem.net

بخش لورم ایپسوم فارسی وبسایت ilorem.net راه اندازی گردید و از امروز میتوانید متون لورم کاملا سازگار با وبسایت ها و طرح های فارسی زبان را به راحتی استفاده نمایید. در آینده نزدیک علاوه بر لورم ساز فارسی لورم ساز انگلیسی را تکمیل مینماییم و در اختیار شما کاربران گرامی میگذاریم. همچنین در حال تهیه QR ساز حرفه ای و کوتاه کننده لینک برای شما برنامه نویسان عزیز و گرامی میباشیم. لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد از طریق اینستاگرام و یا تلگرام انتقال دهید.

لورم فارسی و لورم انگلیسی از لزومات طراحی وبسایت و طراحی گرافیکی میباشند، این متون از دیدگاه عام بی ارزش میباشد ولی زمانی که طراح از آن استفاده مینماید متوجه میشود بسیار کار طراحی آسان گردیده است و ارزش متون لورم بسیار برای این قشر از جامعه محفوظ میباشد.

راهنمای استفاده از Api لورم ساز فارسی :

Request URL: http://ilorem.net/generate/text
Request Method: POST
count: "2" // تعداد جمله یا پاراگراف
type: "paragraph" // ["paragraph","statement"] نوع
lang: "fa" // [en,fa] زبان ها

تمامی خدمات وبسایت به همراه Api ارایه میشود در صورت نیاز به ایپی ای بخش خاصی در صورتی که ارایه نشده باشد لطفا از طریق راه های ارتباطی با پشتیبان درخواست کنید ، احتمالا فرصت کافی برای داکیومنت کردن آن بخش را نداشته ایم و حتمی با درخواست شما این مورد را برایتان ایمیل خواهیم کرد. لطفا اخبار وبسایت را از طریق وبسایت دنبال نمایید، هر ویژگی جدید وبسایت در صورت پابلیش شدن در اخبار اطلاع رسانی خواهد شد.

لورم ساز فارسی سایت ilorem.net
لورم ساز فارسی سایت ilorem.net