مزایای سایت آی لورم نسبت به دیگر سایت های لورم ساز ایران :

ایجاد متون لورم ایپسوم فارسی و لورم انگلیسی کاملا مهندسی شده و سازگار با طراحی های فارسی و پلاگین های بسیار حرفه ای برای adobe xd, adobe photoshop و phpstorm. پلاگین های ذکر شده در دست ساخت میباشند در صورت تکمیل هر پلاگین از طریق پست در اینستاگرام به اطلاع شما مخاطبین عزیز خواهیم رساند.

لورم ایپسوم فارسی و انگلیسی
لورم ایپسوم فارسی و انگلیسی

تصویر ساز در ابعاد مختلف، شما میتوانید با استفاده از بخش لورم تصاویر در صفحه نخست همین وبسایت تصاویری با ابعاد مورد نظر برای طراحی ui استفاده نمایید این بخش در حال تکمیل میباشد و انتخاب دسته بندی تصاویر نیز به این بخش اضافه خواهد شد. همچنین Api ای برای شما برنامه نویسان عزیز ساخته ایم که بتوانید لیستی از تصاویر را دریافت نمایید و همچنین در حال ساخت جایگزینی بسیار مناسب با وبسایت jsonplaceholder.com هم برای برنامه نویسان عزیز کشور عزیزمان هستیم که اواخر ماه اسفند سال 98 ارایه خواهیم کرد.

ساخت تصویر با ابعاد دلخواه (لورم تصاویر)
ساخت تصویر با ابعاد دلخواه (لورم تصاویر)

favicon generator با این بخش میتوانید ایکن های اپلیکیشن خود را به راحتی بسازید ، ایکن های بهینه شده برای اپلیکیشن های اندروید ، ios ، وبسایت ، اپلیکیشن ویندوز  و دیگر اپلیکیشن ها به راحتی و درستی قابل ساخت میباشند. آموزش استفاده از ایکن ها پس از دانلود پک فاوآیکن ساز در قالب یک مودال به شما نمایش داده میشود.

فاو ایکن ساز (favicon generator) - ilorem.net
فاو ایکن ساز (favicon generator) - ilorem.net